Nejbližší akce: 25.01.2019 - ŽALMAN & Spol. , 29.01.2019 - NEIL ZAZA & BAND (USA) , 03.02.2019 - NEZBEDNÁ ČARODĚJKA

Dům Kultury Šumperk

Džemfest - Dům Kultury Šumperk

Džemfest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin
Během svátků bude pokladna od 20.12. do 2.1. uzavřena.

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Žalmana & Spol., který se uskuteční v pátek 25. ledna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Které z uvedených alb nevydal Žalman & Spol.?

a)  Hodina usmíření

b)  Cesty přírody

c)  Jantarová země

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Připravujeme na rok 2018

LEDEN
12.1. Ples Obchodní akademie Šumperk
14.1. Pohádka na neděli: Sněhová královna
16.1. Milan Bureš - Severní Korea
19.1. Zůstane to mezi námi - Eva Holubová, Bob Klepl
20.1. Ples Pramet Tools: Moondance orchestra
23.1. Trio Inflagranti a Josef Vojtek
25.1. Koncert na jevišti: Lubomír Brabec
30.1. Kultura školám: O Bodříkovi


ÚNOR
4.2.  Pohádka na neděli: Pohádka z budíku
5.2.  Pohádka pro školy: Větrná pohádka
5.2.  Preludium: Motýli Šumperk, Ondrášek Novojičínský sbor ZUŠ
9.2.  Fortex Auto Šumperský ples pod záštitou města Šumperka
10.2. HAFLA 2018
15.2. Komici s.r.o. - Miloš Knor, Karel Hynek, Jakub Žáček
18.2. Pohádka na neděli: Sůl nad zlato
19.2. Preludium: Aneta Podracká Bendová, Eva Marie Gieslová
24.2. O pohár města Šumperka + Květinový ples
26.2. Szidi Tobias & band
26.2. Klasika Viva: Anna Paulová, Lukáš Klánský

BŘEZEN
2.3.    Keltský večer: Isara, Vintage Wine, Happy to Meet, Démáirt
3.3.    Šlágrparáda: Duo Jamaha
5.3.    Preludium: Jana Hrochová Štefáčková, Martin Hroch
9.3.    Thom Artway, Trocha Klidu
10.3.  Blues Aperitiv
11.3.  Karneval pro děti
12.3.  Kultura školám: Pavel Novák
14.3.  Michal Pavlíček a trio
16.3.  Jaroslav Žváček - autorské čtení
19.3.  Preludium: Barokní soubor Hof-Musici
20.3.  Saša Ryvolová - Po stopách starých Mayů
23.3.  Katapult
25.3.  Pohádka na neděli: Jak si Doubek princeznu zasloužil
26.3.  Kultura školám:O sluníčku, které onemocnělo
26.3.  Klasika Viva: Matyáš Novák


DUBEN

4.4.    November 2nd

6.4.    Koncert na jevišti: Paul Batto Jr.
7.4.    Čiperkové
12.4.  Kamil Střihavka and Leaders
13.4.  Rocková párty
15.4.  Pohádka na neděli: Čert a Káča
16.4.  Kultura školám: Pražské pověsti
17.4.  Koncert na jevišti: Eliška Bröcklová, Maki
20.4.  Šumperské Pomněnky: Spirituál Kvintet, Koňaboj, BlueGate
21.4.  Špek na prknech
23.4.  Klasika Viva: Smetanovo trio
24.4.  Miroslav Macek - autorské čtení
27.4.  Čechomor
29.4.  Pohádka na neděli: Kvak a žbluňk
30.4.  Pohádka pro školy: O princezně, která se nebála


KVĚTEN
4.5.   Alkehol, DW8, Septic People
10.5. MUDr. Ivana Wurstová - Léčení pomocí šamanské medicíny
13.5. Pohádka na neděli: O Palečkovi
15.5. Pohádka pro školy: Čarodějná pohádka
15.5. Jak šel čas s Vistafilmem - beseda s promítáním
18.5. Stracené ráj
21.5. Klasika Viva: Siempre Nueovo
21.5. Jaromír Nohavica
24.5. Vzpomínkové hovory H - Richard Pogoda
26.5. Festival Být ženou
27.5. Pohádka na neděli: Královna barev


ČERVEN - ČERVENEC
3.6.   Šlágrparáda: L'udovít Kašuba + Kašubovci
14.6.-17.6. Divadlo v parku
1.7.-17.7. Klášterní hudební slavnosti

SRPEN
24.8. Revival Invaze: Ozzy Osbourne, Nightwish, Kabát


ZÁŘÍ
12.9.  Michal Štěpánek - Divoká a nespoutaná Indie

16.9.  Pohádka na neděli: Zvířátka a loupežníci
17.9.  Představení pro školy: O Budulínkovi
19.9.  Dalibor Janda s kapelou Prototyp
24.9.  Klasika Viva: Olga Šroubková
25.9.  Magická hodina - divadelní představení

ŘÍJEN
1.10.   Svátek Seniorů
4.10.   Burza práce a vzdělání
6.10.   Řecká zábava
10.10. Beatles ve fraku
13.10. Den zdraví
14.10. Pohádka na neděli: O křišťálovém srdci
15.10. Představení pro školy:
O křišťálovém srdci
19.10. Džemfest
25.10.
MFO: Koncert k výročí republiky
26.10. Turbo
30.10. - 5.11. Město čte knihu

LISTOPAD
1.11.   Nezmaři
11.11. Pohádka na neděli: Malostranská zimní pohádka
12.11. Představení pro školy: Malostranská zimní pohádka

15. - 17.11. Blues Alive XXIII.
19.11. Divadelní představení - Miluju Tě, ale...
23.11. Stužkovací ples SOŠ Šumperk
23.11. Snow Film Fest
24.11. Horování
25.11. Pohádka na neděli: Čert Hudrián
26.11. Představení pro školy: Nezbedná čarodějnice
26.11. Klasika Viva: Pavel Svoboda
30.11. Stužkovací ples VOŠ a SPŠ


PROSINEC
4.12.   Hana a Petr Ulrychovi a Javory

2.12. - 17.12. Adventní koncerty 2018
9.12.   Pohádka na neděli: Vánoční pohádka
10.12. Klasika Viva: Eva Garajová, Kateřina Englichová
18.12. Představení pro školy: Vánoční čas

A malá ochutnávka plánovaných pořadů na rok 2019
11.1. Ples Obchodní akademie Šumperk
19.1. Ples Dormer Pramet
25.1  Žalman & Spol.
29.1. Neil Zaza & Band (USA)
4.2.   Preludium
8.2.   Fortex Auto Šumperský ples pod záštitou města Šumperka
16.2. Keltský večer
18.2. Preludium
22.2. Poletíme?
2.3.   O pohár města Šumperka + Květinový ples
3.3.   Šlágrparáda: Duo Jamaha
4.3.   Preludium
9.3.   Blues Aperitiv
18.3. Preludium
22.3. Mňága a Žďorp
8.4.   Štefan Margita
12.4. Pokáč
10.5. Michal Šindelář, Jakub Kořínek
18.5. Hana Zagorová a Petr Rezek
23.8. Revival Invaze
18.10. Džemfest
14. - 16.11. Blues Alive XXIV.

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 925924