Nejbližší akce: 18.10.2019 - DŽEMFEST - VYPRODÁNO , 24.10.2019 - RADKA FIŠAROVÁ, ANNA LUKÁŠOVÁ &... , 25.10.2019 - KONCERT K VÝROČÍ REPUBLIKY

Dům Kultury Šumperk

Džemfest - Dům Kultury Šumperk

Džemfest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na 27. ročník festivalu Horování, který se uskuteční v sobotu 23. listopadu ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?

a)  2001

b)  2003

c)  2005

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Úspěšný třetí ročník Keltského večera

Celý Keltský večer provázela v sobotu 16. února skvělá nálada, kterou návštěvníci ocenili nejen hlasitým potleskem, ale s chutí se pustili do tance.

Na základě každoročně vzrůstající účasti i nadšených reakcí publika se keltská muzika i tanec v Šumperku těší velké přízni. Nejvíce návštěvníci přivítali vystoupení skupiny Happy To Meet, která vlastně před třemi lety stála u zrodu této jedinečné akce. Šumperská parta během chvíle díky své energické show dokázala zaplnit celý parket a rozvířila vřavu veselí a tance, dokonce došlo i na stage diving jejich zpěvačky Martiny. Celý večer se dle ohlasů opravdu vydařil, proto bychom tímto chtěli poděkovat všem návštěvníkům a účinkujícím za vytvoření skvělé atmosféry během celé akce.

Fotoreportáže redakce sumpersko.net a Šumperského deníku.

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1097713