Nejbližší akce: 22.03.2019 - MŇÁGA A ŽĎORP , 31.03.2019 - KREJČOVSKÁ POHÁDKA , 01.04.2019 - VELIKONOČNÍ POHÁDKA

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert písničkáře Pokáče, který se uskuteční v pátek 12. dubna v domě kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje debutové album písničkáře Pokáče?

a)  Vousy

b)  Mám doma kočku

c)  Vlasy

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Unikátní koncert dvou zábřežských zpěvaček

V úterý 17. dubna se můžete v Šumperku těšit na speciální koncert dvou talentovaných zábřežských zpěvaček Maki a Elišky Bröcklové. Hlediště bude navíc umístěno na jevišti velkého sálu místního domu kultury, proto si budete moci vychutnat opravdu unikátní hudební zážitek.

Písničkářku, hudebnici a malířku Markétu Stejskalovou alias Maki nadšení pro hudbu provází odmalička. V devíti letech začala chodit do zábřežské hudební školy, kde se zhruba pět let učila hře na klasickou kytaru, které je věrná i dodnes. Zhruba v patnácti letech začala s vytvářením vlastní hudební tvorby. Ve svých písničkách, které jsou převážně v angličtině, se snaží popisovat své pocity, zážitky a emoce. Později však začala svou tvorbu nahrávat a dnes již jako sólistka s kytarou vystupuje na komornějších hudebních akcích. Svůj styl sama zařazuje do kategorie „jemného popu“ s prvky indie a folku. Mimo hudbu také velice ráda maluje.

Mladá umělkyně Eliška Bröcklová k umění tíhla už od narození, kdy se zamilovala do zvuku klavíru, poezie, zpěvu, tance a malby. Jejím největším přáním je, aby hudba, kterou vytváří, otevírala lidská srdce. Za svou kariéru působila v několika kapelách a hudebních tělesech - například 6 let se skupinou Velvet odehrála nespočet plesů a firemních večírků. V roce 2009 vystoupila se souborem Alfa Gospel Praises a Karlem Gottem v divadle Broadway v Praze. Dále se jako vokalistka objevila na Vánočním koncertu Daniely Šinkorové a sólově také na koncertě Leony Machálkové se zábřežským orchestrem a zpěvákem Davidem Danquah Ajei. S místním orchestrem spolupracuje i nadále a to především v období adventních koncertů. V roce 2015 navíc v čínské Shanghaji společně odehráli kolem devíti koncertů. Určitě také nelze opomenout úspěšný singl Nikdy nevíš, který vydal český rapper Cartisss a přizval si Elišku ke spolupráci.

Společný koncert Elišky Bröcklové a Maki se uskuteční v úterý 17. dubna od sedmi večer na jevišti velkého sálu v domě kultury. Vstupné je v předprodeji za 120 korun, v den akce pak za 150 korun.

Více informací a online rezervace lístků na dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 985529