Nejbližší akce: 10.12.2018 - EVA GARAJOVÁ (mezzosoprán), KATEŘINA... , 25.01.2019 - ŽALMAN & Spol. , 29.01.2019 - NEIL ZAZA & BAND (USA)

Dům Kultury Šumperk

Horování - Dům Kultury Šumperk

Horování

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin
Během svátků bude pokladna od 20.12. do 2.1. uzavřena.

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Žalmana & Spol., který se uskuteční v pátek 25. ledna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Které z uvedených alb nevydal Žalman & Spol.?

a)  Hodina usmíření

b)  Cesty přírody

c)  Jantarová země

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Třetí ročník oblíbené Rockové párty se blíží

V pátek 13. dubna si budou moci příznivci ostrých kytarových riffů v šumperském H-clubu užít skvělou zábavu na Rockové párty ve společnosti oblíbených skupin z Olomouckého kraje - Soul of Scarlett, We Are The Motion a Notion Deep.

Na úvod se o pořádný nářez postará metalcorová šumperská skupina Soul of Scarlett. Ta vznikla počátkem září 2014 a v té době složila první skladbu Infidelity, která nese prvky tvrdých screamů a dává jasný směr další tvorbě. Po velmi dobrých ohlasech kapela neváhá a ve spolupráci s Filipem Vlčkem nahrává další skladbu s názvem Get Me Out. V říjnu roku 2017 vydala své debutové Anxiety EP, obsahující 7 písní. Poté vyšel první oficiální videoklip ke skladbě Penny Sized Silicone Babies, v němž se objevují záběry z koncertů odehraných v Šumperku, Zábřehu, Chropyni a Brně v témže roce.


Jako druhá v pořadí dostane návštěvníky do varu olomoucko-hanušovická metalcore partička We Are The Motion, která byla původně zformována v roce 2009. Na debutovém albu Nameless, které
vyniká především svým nezaměnitelným syrovým soundem, se v roli hostů objevili Zbyněk StrnadEliška Bröcklová a také Filip Vlček. Ten se mimo jiné ujal také masteru, nahrávání a produkce celého počinu. Kapela si však vyhrála i s obalem desky. V roce 2017 vydala single a klip k songu Wallart a nyní pracuje na dalším materiálu.


A na závěr všechny přítomné svým vystoupením dostane melodic-metalcore kapela Notion Deep, která k nám zavítá z Olomouce. Ta se dala dohromady na začátku roku 2014 a stihla za dobu svého působení vydat už 2 alba, z nichž vyniká například píseň Devil’s Dance. A na nový singl od této formace se můžete těšit už teď v dubnu.


Třetí ročník oblíbené Rockové párty vypukne v pátek 13. dubna od půl osmé večer v H-clubu Šumperk. Vstupné v předprodeji 90 Kč, v den akce podraží o 30 korun. Více informací získáte na dksumperk.cz

 

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 925466