Nejbližší akce: 27.04.2018 - ČECHOMOR - Kooperativa Tour ->... , 29.04.2018 - KVAK A ŽBLUŇK , 04.05.2018 - ALKEHOL, DW8, SEPTIC PEOPLE

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace: +420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert hanácké skupiny Stracené Ráj, který se uskuteční v pátek 18. května ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Z jaké obce pochází skupina Stracené Ráj?

a)  Unčovice

b)  Mezice

c)  Rozvadovice

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

TŘI SESTRY to rozjedou v Šumperku

V pátek 12. května odstartuje v šumperském kulturáku svou tradiční letní Radegast tour 2017 veřejností oblíbené Tři sestry. Od května do září pak navštíví hned 21 míst v Čechách a na Moravě.

Legendární česká skupina byla založena již na jaře roku 1985. Původně hrála punk, později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. A jak vznikl samotný název kapely? Při posezení na Staré Kovárně zadal Ing. Magor úkol vymyslet ostatním název. Vznikaly šílené nápady, Ing. je zapisoval a druhý den se jednomyslně vybral právě název Tři sestry, nikdo si však dodnes nepamatuje, kdo s tím tenkrát přišel.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a úžasný koncert Tří sester, kde vám představí zcela nový playlist, v němž kapela vyměnila více než třetinu písní.
„Během večera zazní písně z alb Na Kovárně to je nářez nebo Lihová škola umění. Ale nebojte, o tradiční hitovky Zelená, Mexiko, Život je takovej nebo Modlitba pro partu také nepřijdete,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Hosty a pomocníky při hospodské show budou spřátelené soubory E!E a Doctor P.P. Partnerem tour je pivo Radegast, tudíž můžete
uhasit svou žízeň ryzím pivem Radegast 10° i 12°. Celý koncert navíc vyvrcholí vzrušujícím striptýzem!

Velký sál Domu kultury Šumperk se pro návštěvníky tohoto skvělého hudebního večírku otevře v pátek 12. května už v šest večer, celá akce pak odstartuje o hodinu později. Vstupenky lze kromě obvyklého prodejního místa (pokladna DK) zakoupit také prostřednictvím stránky Ticketstream. Cena vstupenky v předprodeji je 300 Kč, v den akce podraží o 50 korun. Více informací najdete na www.dksumperk.cz a www.trisestry.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 787144