Nejbližší akce: 20.06.2019 - KHS: JANA BOUŠKOVÁ (harfa), LUKÁŠ... , 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,...

Dům Kultury Šumperk

Horování - Dům Kultury Šumperk

Horování

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Šumperské publikum se může těšit na plejádu hvězd

Šumperský dům kultury si pro své návštěvníky na následující měsíce připravil několik lákavých pořadů. Můžete se těšit na celou plejádu známých a zajímavých osobností.

Nejprve v pátek 24. srpna čeká Šumperk tradiční letní mejdan pod širým nebem, protože v místním Pavlínině dvoře budou řádit taková esa hudebního světa, jako jsou Ozzy Osbourne, Nightwish a Kabát. Srpnová Revival Invaze má pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy naprosto jedinečná.

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků v historii české popmusic Dalibor Janda oslaví v tomto roce svoje 65. narozeniny velkým celoročním turné slavnostních koncertů v Čechách i na Slovensku, nazvaných jednoduše Dalibor Janda „65“
Říká si Hurikán. Během vystoupení jej vždy doprovodí jeho excelentní kapela Prototyp, která slaví již svoje 35. narozeniny po boku Dalibora. Exkluzivním hostem je Jiřina Anna Jandová a další hosté budou jako překvapení.

Známé skladby jako Hurikán, Kde jsi, Kličkovaná, Padá hvězda, Žít jako kaskadér, Vchází bez vyzvání, Oheň, voda, vítr, a další budou zpívat stovky fanoušků všech věkových kategorií a opět se ukáže, že melodické písničky, které prověřil čas, nestárnou. Tento megakoncert se u nás uskuteční ve středu 19. září.

 

Na úterý 25. září si Dům kultury Šumperk pro milovníky divadla přichystal skutečnou kulturní událost. Můžete se totiž těšit na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA v čele s charismatickou herečkou Vilmou Cibulkovou, která se i navíc sama ujala režie tohoto představení. V dalších rolích se objeví Stanislav Lehký a Rostislav Trtík.

Nově nastudovaná divadelní hra rakouského spisovatele a novináře Daniela Glattauera
pojednává o vztazích mezi mužem a ženou, které mohou být nevyzpytatelné. Často připomínají jízdu na horské dráze a jindy zase bývají až pohádkově kouzelné. Autor ukazuje v této jízlivé komedii manželský pár, jenž má lepší časy za sebou - všední dny, děti a starosti je navzájem odcizily.

Smyčcový YOLO kvartet představí v premiéře během jedinečného koncertu známé skladby legendární skupiny The Beatles v aranžích, jak je neznáte. Na výjimečný kulturní zážitek se můžete těšit ve středu 10. října v Domě kultury Šumperk.

Legendární kapela s legendárními hity, které znají nazpaměť děti i jejich prarodiče. Přesně tak by se dalo charakterizovat Turbo. Nelze však v žádném případě mluvit o nějakém sentimentu, členové této kapely to na pódiu dokáží stále pořádně rozbalit. Přijďte se o tom přesvědčit v pátek 26. října do místního domu kultury a užijte si dvouhodinové energické vystoupení, během kterého zazní všechny zásadní hity, jako jsou Hráč, Chtěl jsem mít nebo Láska z pasáží.

Zároveň upozorňujeme zájemce o vstupenky, že od 18. června a dále potom v měsíci červenci a srpnu 2018 bude pokladna předprodeje v provozu každý týden od pondělí do čtvrtka od 14 do 17 hodin. V uvedeném období bude pokladna
každý pátek uzavřena.

Od 20.8.2018 bude provoz pokladny opět tradičně od pondělí do pátku od 14 do 18 hodin. Vstupenky můžete i nadále rezervovat na stránkách Domu kultury Šumperk. Rádi Vám vystavíme i dárkové poukazy pro Vaše blízké. Pro více informací o připravovaných pořadech navštivte www.dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1039830