Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Sólový recitál nejznámějšího českého folkového písničkáře

Dům kultury Šumperk připravuje unikátní dvouhodinový sólový recitál, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. V pondělí 21. května na něm totiž vystoupí nejznámější český folkový písničkář Jaromír Nohavica. Vstupenky jdou do prodeje už ve středu 2. května.

Předprodej vstupenek na koncert Jaromíra Nohavici zahájíme od 14. hodiny v pokladně Domu kultury. Cena bude od 400 do 500 korun,“ sdělil Vladimír Rybička s tím, že vstupenky na vystoupení Jaromíra Nohavici nelze telefonicky ani on-line zarezervovat a počet bude omezen na šest kusů pro jednu osobu. Pořad není vhodný pro děti do 12 let.

Jarek Nohavica již beze sporu patří mezi legendy našeho folku a je pravým bardem svého kraje. Mnohé jeho písničky Kometa, Dokud se zpívá, Jdou po mně, jdou, nebo Ostravo u českého publika takřka zlidověly. Jeho velkou předností je bohatý slovník, cit pro osobitost jazykových vrstev češtiny a její zpěvnost. Užívá jemný humor, jazykové hříčky, ovládá milostnou lyriku, satiru, epické vyprávění, parodii v různých hudebních a textových útvarech.

Jako první z českých písničkářů se stal nositelem ceny Premio Tenco, která je každoročně již několik desítek let udělována v rámci Festivalu autorských písní v italském San Remu. Zařadil se tak mezi interprety zvučných jmen, k nimž patří také Jacques Brel, Nick Cave nebo Leonard Cohen, kteří toto významné ocenění získali v minulosti.

„Fanoušci Jarka Nohavici si již určitě zvykli na to, že jeho vystoupení jsou vždy naprosto nově dramaturgicky sestavená, proto se rozhodně mohou těšit na spoustu překvapení. Na současných koncertech ho na akordeon a piano doprovází vynikající polský muzikant Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně
," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Více informací najdete na dksumperk.cz a nohavica.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1055215