Nejbližší akce: 23.11.2019 - HOROVÁNÍ , 24.11.2019 - POHÁDKA ZE STARÉ KNIHY , 25.11.2019 - JITKA BAŠTOVÁ (akordeon) & JINDŘICH...

Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky - Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na vánoční koncert Janka Ledeckého, který se uskuteční ve čtvrtek 28. listopadu ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?

a)  1995

b)  1996

c)  1997

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Šestý ročník festivalu DEN ZDRAVÍ se zaměří na minimalismus

Šestý ročník festivalu Den zdraví – Vědomý život si pro letošní rok vybral téma Minimalismu...aneb v jednoduchosti je krása. Přesvědčit se o tom můžete v sobotu 26. října v Domě kultury Šumperk.

Je důležité přemýšlet v souvislostech a všichni vidíme, že svět kolem nás je zahlcen věcmi, odpady, slovy a spoustou dalších zbytečností. Pojďme prozkoumat, kde všude můžeme život zjednodušovat a společně hledejme, jestli můžeme my osobně světu prospět.

Pozvání na festival přijali osobnosti a profesionálové ve svém oboru - jako Petr Pavlíček, heal kouč, specialista na půsty, který bude povídat o zdravé výživě bez počítání kalorií. Marcela Sobotová - žena, která miminalismem žije a cítí ho jako své životní poslání. Z Olomouce k nám přijede nadšený cestovatel Tomáš Zdražil, jenž je živým důkazem, že ke spokojenosti na cestách toho potřeba moc není. Petr Jan Křen, psycholog a kouč, který vede mužské kruhy, nás provede tématem vědomého vztahu.

Součástí programu je i panelová diskuse místních osobností - Oliver Pape, Ondřej Lakomý a Petr Kotvan na téma Minimalismu v jejich osobním životě. Vedle hlavního programu přednášek mají návštěvníci možnost zážitkových workshopů. Bude tu prostor pro meditaci, jógu smíchu, zpěv, tanec či muzikorelaxaci.

Celý festival nám uzavře a ozdobí minimalistky v hudbě. Multižánrová vokální kapela Yellow Sisters, která ke koncertu potřebuje jen mikrofony a publikum. Samozřejmě nesmí chybět dobré občerstvení - káva, zákusky, zdravý oběd či salát.

Neváhejte přijít, načerpat inspiraci a potkat se se spoustou zajímavých lidí. Jste srdečně zváni!
Více informací získáte na www.den-zdravi-sumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1117236