Nejbližší akce: 27.05.2018 - KRÁLOVNA BAREV , 03.06.2018 - ŠLÁGRPARÁDA: ĽUDOVÍT KAŠUBA s... , 01.07.2018 - KHS: ANTONÍN DVOŘÁK - STABAT MATER

Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest - Dům Kultury Šumperk

ŠPeK fest

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, která se uskuteční v pátek 24. srpna v šumperském Pavlínině dvoře. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Z jakého států pochází skupina Nightwish?

a)  Norsko

b)  Švédsko

c)  Finsko

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Reklama

Písně slavného Waldemara Matušky zazní v Šumperku

Recitál Vzpomínky na Waldemara Matušku je pořadem zpěváka Vladimíra Waldy Nerušila, který mluveným slovem, proložený známými písničkami, mapuje život pěvecké legendy československé populární hudby od dětství až po samý vrchol umělecké dráhy.

Toto jedinečné vystoupení začne v Domě kultury Šumperk v neděli 24. září od půl páté odpoledne. Na své si přijdou všichni fanoušci a posluchači, kteří mají rádi skladby Růže z Texasu, Slavíci z Madridu nebo Eldorádo.

Vladimír Walda Nerušil je nejslavnějším dvojníkem naší pěvecké legendy. Znát ho můžete i ze skupiny WALDA GANG, kde hned několik let působil. Před časem se ale vydal na sólovou dráhu, kdy na koncertech vystupuje buď sám, nebo s doprovodnou kapelou.

Jeho pěveckou kariéru nastartovalo účinkování v televizní soutěži CARUSOŠOU. Od té doby se pak objevil v mnoha dalších českých i slovenských pořadech v rádiu a televizi, jako jsou například ESO, Nikdo není dokonalý nebo Noc s Andělem.

V životě jsem měl jen dva pěvecké idoly. Ten první byl Elvis Presley a ten druhý Waldemar Matuška. Když jsem Waldemara uviděl a uslyšel v SEMAFORU v roce 1961, bylo mi jasné, kterou cestou půjdu. A když v roce 1965 vydal první LP desku "Nebeskej kovboj", koupil jsem si kytaru a hrál jeho písně všude kde se dalo. Waldemar se pro mě stal hudební legendou, která tady s námi bude navěky,“ říká s úsměvem Vladimír Walda Nerušil.


Vzpomínkový recitál se uskuteční v neděli 24. září od 16.30 hodin ve velkém sále Domu kultury Šumperk. Vstupné s místenkou je 130 korun. Více informací na www.dksumperk.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 808851