Nejbližší akce: 22.03.2019 - MŇÁGA A ŽĎORP , 31.03.2019 - KREJČOVSKÁ POHÁDKA , 01.04.2019 - VELIKONOČNÍ POHÁDKA

Dům Kultury Šumperk

Horování - Dům Kultury Šumperk

Horování

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert písničkáře Pokáče, který se uskuteční v pátek 12. dubna v domě kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje debutové album písničkáře Pokáče?

a)  Vousy

b)  Mám doma kočku

c)  Vlasy

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Paul Batto Jr. se vrací do Šumperka

V pátek 6. dubna se po úspěšném vystoupení na šumperském festivalu Blues Alive vrací do místního domu kultury slovinský kytarista a harmonikář Paul Batto Jr. Jeho sólový koncertní program se navíc bude odehrávat přímo na jevišti velkého sálu, proto se můžete těšit na opravdu unikátní hudební zážitek.

I když je znám především jako jazz-bluesový zpěvák a kytarista, začal svou hudební cestu zpíváním gospelu. V roce 1987 totiž odešel z rodného Slovinska, usadil se ve Švýcarsku a deset let zpíval s americkou gospelovou skupinou ABC (A Better Country).

„To pro mne byla podstatná zkušenost s hudbou. Od samého začátku jsem byl vychováván k postoji, že píseň musí mít ducha, musí inspirovat - nejen povrchní zábava, ale něco, co mluví do duše. Tento postoj zůstal se mnou dodnes bez ohledu na styl hudby," popisuje Paul Batto.

Poté založil kapelu Riverside Blues Band, se kterou hrál nádherně čisté akustické blues. Během své sólové kariéry se nedávno rozhodl vrátit se částečně ke svým kořenům, i když trochu v komornější podobě. Nyní vystupuje se sbírkou tradiční nadčasové klasiky - gospelu, spirituálu, bluesových standardů a vlastních skladeb. Za posledních pár let odehrál více jak 850 koncertů ve 24 zemích světa, také hostuje s jazzovými trii a swingovými orchestry.

Paul Bato Jr. zahraje šumperskému publiku v pátek 6. dubna od sedmi večer na jevišti velkého sálu v domě kultury. Vstupné je v předprodeji za 120 korun, v den akce pak za 150 korun.

Více informací a online rezervace lístků na dksumperk.cz a batto.org

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 985550