Nejbližší akce: 20.06.2019 - KHS: JANA BOUŠKOVÁ (harfa), LUKÁŠ... , 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,...

Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky - Dům Kultury Šumperk

Koncert k výročí repubiky

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Nejžádanější travesti skupina Screamers se vrací do Šumperka

Nejúspěšnější, nejkvalitnější a nejoblíbenější česká travesti skupina SCREAMERS se po letech vrátí ve středu 15. května do Šumperka, tentokrát se svým novým pořadem Smím prosit. Ten je plný tance a zpěvu na téma elegance a rodinné hodnoty z pohledu etiky a reality.

Do roku 1995 byla travesti show výhradně klubovou zábavou, poté v Praze vznikla první oficiální kabaretní scéna. Screamers jsou jednou z nejstabilnějších českých uměleckých skupin, která se etablovala na poli alternativního divadla v roce 1997. Tvoří ji pět umělců - herců, tanečníků, zpěváků a komiků. Na jevišti se pracovně setkali s většinou českých populárních zpěvaček a zpěváků, herců a komiků. Obrovským úspěchem byla spolupráce s německou popovou skupinou Boney M. V roce 2010 také okouzlili miliony diváků v semifinále soutěže Česko Slovensko má talent.

"I díky neutuchajícímu zájmu o nová představení ji lze v současné době považovat za
nejžádanější skupinu v oboru. Diváci se mohou těšit na známé slečny umělkyně Paulu, Valerii, Banánovou Halinu, Sašu, a samozřejmě také na vtipného a bystrého moderátora Láďu. Zváni jsou všichni fanoušci humoru a dobré zábavy," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Skupina vydala za dobu své dosadní činnosti již
9 DVD, knihu s názvem Muži na podpatcích aneb skupina Screamers, kterou napsala Markéta Mayerová, a Bonmoty Banánové Haliny. Je rovněž partnerem různých benefičních a charitativních projektů. Podporuje například autistickou školku v Olomouci, nadaci Dům Světla, paralympiády a každoročně se zúčastňuje benefičního koncertu na hradě Houska.

Mezi kmotry skupiny bychom našli například tato hvězdná jména: Eva Pilarová, Petr Novotný, Heidi Janků, Daniel Nekonečný, Hana Křížková, Ilona Csáková, Hana Zagorová a Karel Vágner, Miloš Nesvadba, Duo Kamélie, Marcela Holanová.

"
Členové Screamers jsou mistry parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah. Představení vždy bývají estetickým zážitkem postaveným na spojení hereckého, baletního, pěveckého umění, bravurní improvizaci a jevištní kompozice," dodává Michaela Horáková.

Se skupinou Screamers se pobavíte ve středu 15. května od 19 hodin ve velkém sále Domu kultury v Šumperku. Vstupné na sezení je v předprodeji 200 Kč, v den akce podraží o padesát korun.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1039835