Nejbližší akce: 25.01.2019 - ŽALMAN & Spol. , 29.01.2019 - NEIL ZAZA & BAND (USA) , 03.02.2019 - NEZBEDNÁ ČARODĚJKA

Dům Kultury Šumperk

Horování - Dům Kultury Šumperk

Horování

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin
Během svátků bude pokladna od 20.12. do 2.1. uzavřena.

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Žalmana & Spol., který se uskuteční v pátek 25. ledna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Které z uvedených alb nevydal Žalman & Spol.?

a)  Hodina usmíření

b)  Cesty přírody

c)  Jantarová země

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Komici s.r.o. rozesmějí šumperské publikum

Ve čtvrtek 15. února se v Šumperku můžete těšit na večer plný neotřelého humoru v podání těch nejlepších bavičů z pořadů Na stojáka a Comedy Club. Do místního domu kultury totiž zavítají Komici s.r.o. - Miloš Knor, Karel Hynek a Jakub Žáček.

V originální stand-up comedy show si účinkující mohou na mušku vzít cokoliv a kohokoliv, pokaždé ale míří přímo na naši bránici. Zkušení komici nás naživo dokážou pokaždé spolehlivě rozesmát a nenechají jedno oko suché.

Miloš Knor debutoval v roce 2007 v pořadu „Na stojáka“ stanice HBO. Mohli jsme jej vidět v několika televizních pořadech, je i oblíbeným moderátorem a bavičem na mnoha společenských akcích. V roce 2008 založil uměleckou agenturu KOMICI s.r.o. Od té doby se etablovali na pódiích divadel a klubů v celé ČR a na Slovensku.

Komik a moderátor Karel Hynek je divákům známý nejen z pořadu Na stojáka, ale jako příležitostný herec se také objevil v seriálech TV Nova Gympl s (r)učením omezeným a Kriminálka Anděl či v primáckých Vinařích. Jeho osobitý humor má u diváků obrovský úspěch.

Jakub Žáček hraje v HaDivadle v Brně, v pražském divadle Archa a v Krátkém a úderném divadle v Liberci. Filmoví diváci ho znají především z filmu Zoufalci, veřejnost si ho oblíbila jako mistra vedlejších rolí v sitcomu Comeback.

Přijďte si užít smíchuplné stand-up celovečerní představení, partička kolem Miloše Knora vás rozhodně nenechá chladnými," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

Komici s.ro. pobaví publikum ve čtvrtek 15. února od sedmi hodin večer ve velkém sále domu kultury. Vstupné je v předprodeji 220 Kč, v den akce podraží o padesát korun. Více informací získáte na dksumperk.cz a komici.cz

 

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 925939