Nejbližší akce: 10.12.2019 - JÍŘÍ SOURAL PHOTO - Grónsko: Tundrou... , 13.12.2019 - OLYMPIC , 26.12.2019 - STATEMENT PARTY #1

Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků - Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Terezy Maškové s kapelou, který se uskuteční ve středu 22. ledna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Ve kterém pořadu Tereza Mašková neúčinkovala?

a)  Česko Slovenská SuperStar

b)  Česko Slovensko má talent

c)  StarDance, když hvězdy tančí

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Jedinečný artový večer poprvé v Šumperku

První šumperský ART.blok, který se uskuteční ve středu 17. dubna v rámci festivalu Špek, bude ve znamení umělců a designerů našeho regionu.

„Také na příznivce výtvarného umění bylo myšleno při přípravě celého programu festivalu. Ti by si rozhodně neměli nechat ujít výstavu spojenou s hudebním vystoupením a módní přehlídkou,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Jedinečný artový večer zahájí beseda pod taktovkou moderátora Ondřeje Procházky, na kterou přijali pozvání Markéta Dočkalová (malířka), Kryštof Grygar (herec), Josef Bittner (sklář), Vojtěch Vyroubal (industriální designer) a Yvona Leitner (módní návrhářka).

Poté bude následovat výstava sklářských a designerských výrobků i autorská módní přehlídka. Hudební vystoupení během společenského večera zajistí skupina Hills On Skies. Chuťové pohárky potěší nápaditý raut a míchané drinky pro návštěvníky připraví John Bar.

První ročník ART.bloku se koná ve středu 17. dubna od sedmi hodin večer v Jižním křídle Domu kultury Šumperk. Cena vstupného, ve kterém je obsažen i již zmíněný raut, činí 80 korun.

Více informací o festivalu ŠPEK a online rezervace lístků na dksumperk.cz.

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1135706