Nejbližší akce: 25.01.2019 - ŽALMAN & Spol. , 29.01.2019 - NEIL ZAZA & BAND (USA) , 03.02.2019 - NEZBEDNÁ ČARODĚJKA

Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků - Dům Kultury Šumperk

Slet bubeníků

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin
Během svátků bude pokladna od 20.12. do 2.1. uzavřena.

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na koncert Žalmana & Spol., který se uskuteční v pátek 25. ledna ve velkém sále domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Které z uvedených alb nevydal Žalman & Spol.?

a)  Hodina usmíření

b)  Cesty přírody

c)  Jantarová země

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Jaké koncerty připravuje Klasika Viva na jaro 2018?

Ačkoliv první koncert cyklu Klasika Viva 2018 začne až 26. a 27. února, již nyní je možné zakoupit vstupenky. V pokladnách DK Šumperk a MKZ Jeseník je možné zakoupit ABONENTNÍ KARTU na všechny 4 koncerty na jaře. Zakoupením karty si současně v Šumperku kupuje zájemce i konkrétní sedadlo v klášterním kostele. Cena karty na celé jaro (4 koncerty) je 400 Kč.

Pravidelným návštěvníkům koncertů klasické hudby, kteří chtějí získat vstupenky s velkou slevou, je k dispozici karta Klubu přátel Klasika Viva.  „Kartu jsme nabízeli již v loňském roce a registrovali jsme desítky zájemců,“ říká Roman Janků z pořadatelské agentury. „ Věříme, že i v letošním roce si karta najde své spokojené majitele a počty pravidelných návštěvníků koncertů se zase rozšíří,“ dodává Janků.

Kartu obdrží zájemci po vyplnění a zaplacení ročního poplatku 150 Kč. S touto kartou získá její držitel slevu 50% na jednotlivé vstupenky na koncerty Klasika Viva v Šumperku a Jeseníku, slevu ve výši 180 Kč na Abonentní kartu pro jaro 2018, a také slevu na vstupném na festival Klášterní hudební slavnosti. Členům klubu jsou dále zasílány informace o připravovaných koncertech v předstihu a také je jim umožněn přednostní nákup vstupenek na festival Klášterní hudební slavnosti. Zájemci se mohou přihlásit vyplněním přihlášky na webových stránkách Klasika Viva nebo si přihlášku vyzvednout v pokladnách DK Šumperk a MKZ Jeseník.

A nač se můžeme na jaře 2018 v cyklu Klasika Viva těšit?

Únorové koncerty představí v Šumperku a Jeseníku umění klarinetistky ANNY PAULOVÉ (laureátka Pražského jara) a klavíristy LUKÁŠE KLÁNSKÉHO. Koncerty se uskuteční 26. února v Šumperku a 27. února v Jeseníku a v programu večera zazní např. skladby G. Rossiniho, J. Brahmse či F. Chopina.

V březnu přivítáme na koncertech Klasika Viva fenomenálního mladého českého klavíristu MATYÁŠE NOVÁKA. Návštěvníkům koncertů není to jméno neznámé, proto se opět můžeme těšit na skvěle provedená díla, tentokráte z pera F. Chopina a F. Liszta. Tyto koncerty jsou plánovány na 26. března do Šumperka a 27. března do Jeseníku.

V dubnu se na pódia našeho regionu po letech vrátí SMETANOVO TRIO, které hraje ve složení Jiří Vodička (housle), Jan Páleníček (violoncello) a Jitka Čechová (klavír). V ryze českém programu zazní díla A. Dvořáka, R. Haase a B. Smetany a na vystoupení Smetanova tria se můžeme těšit 23. dubna v Šumperku a 24. dubna v Jeseníku.

Koncerty 20. května v Jeseníku a 21. května v Šumperku nabídnou večer s kytarovým duem. Soubor SIEMPRE NUEVO hraje ve složení Matěj Fryml a Patrik Vacík a patří ke špičce ve svém oboru u nás.

Podrobné informace o všech koncertech, umělcích a vstupenkách naleznete na webových stránkách Klasika Viva www.klasikaviva.cz

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 925953