Nejbližší akce: 23.08.2019 - REVIVAL INVAZE 2019 , 08.09.2019 - ŠLÁGR PARTA: Karel Peterka, Mára,... , 12.09.2019 - KAREL PLÍHAL - recitál

Dům Kultury Šumperk

BluesAlive - Dům Kultury Šumperk

BluesAlive

Rezervace vstupenek

Předprodej vstupenek:
pokladna DK Šumperk
pondělí - pátek
od 14 do 18 hodin

Telefonické rezervace:
+420 583 214 279
Po - Pá od 15 do 18 hodin

i-Rezervace ZDE

...pište kdykoliv
Rádi Vám připravíme
i dárkové poukazy.

Program na Váš e-mail

Nechávejte si posílat měsíční program DK Šumperk přímo na email. Samozřejmě zdarma. Stačí, když nám napíšete ZDE svůj
e-kontakt.

Upozornění

Upozorňujeme, že v souvislosti s platností obecného nařízení GDPR mohou být na akcích pořádaných v prostorech Domu kultury Šumperk pořizovány fotografie či obrazové záznamy pouze pro dokumentační a propagační účely DK Šumperk, proto nebudou poskytnuty třetí straně.

Soutěž

Hrajte s Domem kultury Šumperk o lístky na Revival Invazi, který se uskuteční v pátek 23. srpna v Pavlínině dvoře u domu kultury. Stačí, když nám pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Před akcí zveřejníme 3 šťastlivce, kteří půjdou na koncert zadarmo!

Soutěžní otázka:

Který zpěvák v současné době vystupuje společně s kapelou Queen?

a)  Paul Rodgers

b)  Adam Lambert

c)  Elton John

Odpověď napište ZDE.

Vyhledávání

Desátý ročník oblíbené Revival Invaze se blíží

V pátek 24. srpna čeká Šumperk další invaze, protože v místním Pavlínině dvoře budou řádit skvělé revivalové kapely. Hned na úvod nás rozparádí legendární rebel Ozzy Osbourne se svými známými peckami Paranoid, Iron Man nebo Mama, I´m Coming Home. Jejich vystoupení bude zajímavým srovnáním mezi českým revivalem a americkým originálem, který letos v červnu odehraje dlouho očekávaný koncert na letišti v Letňanech.

Kromě frontmana britských heavy-metalových Black Sabbath naservírují pořadatelé další dvě revivalové kapely. Jako druhá v pořadí všechny přítomné svými metalovými riffy dostane oblíbená finská partička Nightwish, která nám představí známé písně Nemo, Amaranth nebo Wish I Had An Angel.

A nakonec si přijdou na své fanoušci populární české skupiny Kabát, která celý letní mejdan zakončí svým hodinu a půl dlouhým setem. Společně si zazpíváme už zlidovělé hitovky Pohoda, Kdoví jestli nebo Šaman.


Srpnová revivalová přehlídka má pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy naprosto jedinečná. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům patřičnou kvalitu i efekt,“ zve na akci ředitel pořádajícího Domu kultury Šumperk Vladimír Rybička.

Revival Invaze pod širým nebem se koná
v pátek 24. srpna od půl osmé večer na Pavlínině dvoře v centru Šumperka. Vstupné na jedinečný revivalový večer je 200 korun v předprodeji, v den akce lístek podraží o padesátikorunu.

Více informací a online rezervace vstupenek na dksumperk.cz.

 

Line-up

19:00 - otevření vstupu Pavlínina dvora veřejnosti

19.30 - 20.30 OZZY OSBOURNE (Ozzy Osbourne Revival)

21.00 - 22.00 NIGHTWISH (Nightwish Revival)

22.30 - 00.00 KABÁT (Kabát Revival)

Fotogalerie

Mapa stránek  |  Kontakty  |  Podmínky užití  |   xHTML 1.1 Valid   |  Počet návštěv od 10.05.2010: 1055215